BİLKENT SÜRÜCÜ KURSU

Ankara Bilkent'in En Profesyonel Sürücü Kursuyuz!

Hayallerinizdeki Ehliyete Sahip Olmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Sınırlı sayıdaki kontenjanımızdan faydalanmak için "Bizi Hemen Şimdi Arayın!"

0 (312) 235 35 83 veya 0 (542) 606 00 83

Civan Bilkent Sürücü Kursu Olarak İddalıyız!

Ankara’nın gözde yerleşim yerlerinden birisi olan Bilkent’de hizmet veren Civan Bilkent Sürücü Kursu, siz değerli misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır. Civan Bilkent Sürücü Kursu olarak kaliteden asla ödün vermemekteyiz.
Kursumuza girdiğiniz andan itibaren sıcak bir gülümseme ile siz değerli misafirlerimizi karşılarız. Memnuniyetiniz bizim için her zaman birinci önceliğimiz olarak benimsenmektedir. Çünkü siz bizim için müşteri değil, evimize gelen bir misafir gibisinizdir.

Bilkent Sürücü Kursu

Civan Bilkent Sürücü Kursu’na Kayıt Olmanın Avantajları

Ehliyet, herkesin malumu olduğu üzere araç kullanmak için sadece bir belgedir. Bu belgeyi her yerden alabilirsiniz. Ama Civan Bilkent Sürücü Kursu’ndan aldığınız zaman ehliyet sizin için belge olmaktan öteye geçer. Rahatlıkla trafiğe çıkıp, araç sürebilirsiniz. İşte Civan Bilkent Sürücü Kursu olarak biz; size, kursumuza girdiğiniz andan itibaren bunun garantisini veriyoruz. Size, sadece cebinize koyacağınız bir kartvizit vermiyoruz.


Sektörümüzde İddialıyız!

Kurulduğumuz andan bu zamana değin on binlerce kursiyerimiz olmuştur ve bu kursiyerlerimizin yüzde 100’e yakını mutlu olarak ehliyet almaya hak kazanmıştır. Civan Bilkent sürücü Kursu olarak iddialıyız. Sadece Bilkent’in değil Ankara’nın hatta Türkiye’nin en iyi eğitim veren sürücü kurslarından biriyiz. Bizden almış olduğunuz eğitimler sırasında farkımızı anlayacaksınız.
Civan Bilkent Sürücü Kursu olarak siz değerli kursiyerlerimize son model araçlarla eğitim vermekteyiz. Manuel araçlarımız Volkswagen Polo ve otomatik aracımız BMW 1.16 i modelden oluşmaktadır.


Bilkent Sürücü Kursu & Civan Sürücü Kursu: “Kalite'nin adresi.”

Bilkent Sürücü Kursu olarak Türkiye’nin mutluluk merkezi olduğumuzu ifade etmekten gurur duyarız. Bu söz tam olarak Bilkent Sürücü Kursu & Civan Sürücü Kursu için söylenmiştir. Çünkü az laf, çok iş prensibinden hareket ederiz.


Gurur duyuyoruz ki; Kursumuza kayıt olan her kursiyerimiz tanıdıklarına da kursumuzu tavsiye etmektedirler. En iyi reklam, müşterinin yaptığıdır derler. Bu sözün en iyi örneği bir kez daha Bilkent Sürücü Kursu & Civan Sürücü Kursu tarafından kanıtlanmış olmaktadır. Siz değerli kursiyerlerimizi memnun etmek için var gücü ile çalışan Civan Bilkent Sürücü Kursu olarak yapmanız gereken tek şey bizi aramanız olacak. Çünkü size bir telefon kadar uzağız.

Copyright © - Civan Sürücü Kursu. Her Hakkı Saklıdır.