YAPRACIK SÜRÜCÜ KURSU

Ankara Yapracık'ın En İyi Sürücü Kursuyuz!

Hayallerinizdeki Ehliyete Sahip Olmak İçin Acele Edin!

Cazip ödeme koşullarından yararlanıp sınırlı sayıdaki kontenjanımıza dahil olmak için "Hemen Şimdi Bizi Arayın!"

0 (312) 235 35 83 veya 0 (542) 606 00 83

Civan Yapracık Sürücü Kursu

Civan Yapracık Sürücü Kursu olarak internette araştırma yaptığınızda alanında uzman, güler yüzlü, saygılı ve profesyonel usta kadrosu ile sizlere hizmet veren kursun Civan Sürücü Kursu olduğunu göreceksiniz. Eğitimde kalite arayanların ve kaliteden asla ödün vermem diyenlerin buluşma noktası, Civan Yapracık Sürücü Kursu olarak son model araçlarla Ankara Yapracık'e hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


Yapracık Sürücü Kursu

Türkiye’nin Sayılı Kursları Arasındayız:

1992 yılından beri on binlerce kursiyeri ehliyet sahibi yapan Civan Yapracık Sürücü Kursu, Türkiye’nin sayılı sürücü kursları arasındadır. Bu anlamda kapıdan içeri girdiğiniz anda gördüğünüz sıcak karşılama sizi mutlu edecektir. Kurumsallıktan ödün vermeden aile ortamında ehliyetinizi bizimle alın.


Çeyrek asırlık tecrübemiz ile Ankara Ümitköy, Çayyolu, İncek, Oran, Bağlıca, Beysukent, Toki Turkuaz, Etimesgut, Çukurambar, Yapracık, Mustafa Kemal Mahallesi, Türkkonut, Tulumtaş, Alacaatlı ve Yaşamkent lokasyonlarına hizmet veriyoruz. Hem de isterseniz özel olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz.


Sınavlarda Başarı Oranımız Çok Yüksektir:

Civan Yapracık Sürücü Kursu ’na gelen tüm kursiyerler farkı anında hissedeceklerdir. Sadece uygulama değil, teorik eğitimde de son derece başarılı olan kursumuz, sınavlarda %100 gibi ciddi bir başarı oranını yakalamaktadır.


Sürücü belgesi almak için araştırdığınızda göreceksiniz ki söylediklerimiz iddia değil gerçektir. Bizi aradığınızda aklınızda olan sorularınıza karşılık alacağınız doyurucu bilgiler karşısında mutlaka kursumuza gelecek, ehliyet almak için bizden başka adres aramayacaksınız.


On Binlerce Kişiyi Ehliyet Sahibi Yaptık!

Kurulduğumuz günden bu güne kadar on binlerce kişiyi ehliyet sahibi yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Civan Yapracık Sürücü Kursu olarak, kursiyerlerimizi sadece sınav geçmesi için çalıştırmıyoruz. Süreceği taşıtı tanıyarak kullanan ve trafik kurallarına uyan, bilinçli ve bilgili bir sürücü olması için eğitim veriyoruz. Şu bir gerçek ki herkes direksiyon sınavından başarılı olabilir ama Civan Yapracık Sürücü Kursu kursiyeri trafiğe çıktığı zaman diğer sürücülere göre farkını hemen gösterecektir.


Civan Yapracık Sürücü Kursu’na Kayıt Olarak Doğru Karar Vermişim!

Sürüş eğitimine ve kullanacağınız araca dair ne varsa öğreneceğiniz adres, Civan Yapracık Sürücü Kursu’dur. Kursumuzdan alacağınız eğitim sayesinde ehliyet almaya hak kazandığınızda kuracağınız tek cümle;"Civan Yapracık Sürücü Kursu’na iyi ki kayıt yaptırmışım!" olacak.


Amacımız sadece para kazanmak değildir. Bizim için değerli olan öncelik, müşteri memnuniyetidir. Eğitmeninden idari birimine kadar kursumuzda temel prensip kapıdan içeri giren herkesi mutlu etmek ve kursun sonucunda başarıyla ehliyet sahibi yapmaktır.

Copyright © - Civan Sürücü Kursu. Her Hakkı Saklıdır.