ÇAYYOLU SÜRÜCÜ KURSU

Gerçek şu: Biz Ankara Çayyolu'nun En Profesyonel Sürücü Kursuyuz!

Ehliyet Sahibi Olmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Yeni dönem kayıtlarımız başladı! Sınırlı sayıdaki kontenjanımızdan faydalanmak için acele edin ve "Bizi Arayın!"

0 (312) 235 35 83 veya 0 (542) 606 00 83

Civan Çayyolu Sürücü Kursu Olarak İddalıyız!

Ankara Çayyolu’nda hizmet veren Civan Çayyolu Sürücü Kursuolarak siz değerli misafirlerimizi kursumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Civan Çayyolu Sürücü Kursu kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermez.
Kursumuza geldiğiniz andan itibaren sıcak bir gülümseme ile siz değerli misafirlerimizi karşılarız. Memnuniyetiniz bizim için her zaman birinci önceliğimiz olarak benimsenmektedir. Çünkü siz bizim için müşteri değil, evimize gelen bir misafir gibisinizdir.

Çayyolu Sürücü Kursu

Civan Çayyolu Sürücü Kursu’na Kayıt Olmanın Avantajları

Ehliyet veya sürücü belgesi araç kullanmak için sadece bir belgedir. Bu belgeyi her yerden alabilirsiniz. Ama Civan Çayyolu Sürücü Kursu’ndan aldığınız zaman ehliyet sizin için belge olmaktan öteye geçer. Rahatlıkla trafiğe çıkıp, araç sürebilirsiniz. İşte Civan Çayyolu Sürücü Kursu olarak biz; size, kursumuza girdiğiniz andan itibaren bunun garantisini veriyoruz. Size, sadece cebinize koyacağınız bir kartvizit vermiyoruz.


Sürücü kursunda İddialıyız!

Kurulduğumuz günden bugüne binlerce kursiyerimiz olmuştur ve bu kursiyerlerimiz sınavlardan başarılı olarak ehliyet almaya hak kazanmıştır. Civan Çayyolu sürücü Kursu olarak gururluyuz ve çayyolunda en iyisi olduğumuza iddialıyız. Sadece Çayyolu ’nun değil Ankara’nın hatta Türkiye’nin en iyi eğitim veren sürücü kurslarından biriyiz. Bizden almış olduğunuz eğitimler sırasında bu bahsettiğimiz farkımızı çok iyi anlayacaksınız.
Civan Çayyolu Sürücü Kursu olarak siz değerli kursiyerlerimize son model araçlarla eğitim vermekteyiz. Manuel araçlarımız Volkswagen Polo ve otomatik aracımız BMW 1.16 i modelden oluşmaktadır.


Çayyolu Sürücü Kursu & Civan Sürücü Kursu: “Az Laf, Çok İş.”

 

Çayyolu Sürücü Kursu olarak Türkiye’nin mutluluk merkezi olduğumuzu ifade etmekten gurur duyarız. Bu söz tam olarak Çayyolu Sürücü Kursu & Civan Sürücü Kursu için söylenmiştir. Çünkü az laf, çok iş prensibinden hareket ederiz.


Gurur duyuyoruz ki; Kursumuza kayıt olan her kursiyerimiz tanıdıklarına da kursumuzu tavsiye etmektedirler. En iyi reklam, müşterinin yaptığıdır derler. Bu sözün en iyi örneği bir kez daha Çayyolu Sürücü Kursu & Civan Sürücü Kursu tarafından kanıtlanmış olmaktadır. Siz değerli kursiyerlerimizi memnun etmek için var gücü ile çalışan Civan Çayyolu Sürücü Kursu olarak yapmanız gereken tek şey bizi aramanız olacak. Çünkü size bir telefon kadar uzağız. Bizden memnun olan kursiyerlerimizin yorumlarını google map üzerinden görebilirsiniz.

Copyright © - Civan Sürücü Kursu. Her Hakkı Saklıdır.