HAKKIMIZDA

İŞİMİZİ GERÇEKTEN SEVEREK YAPIYORUZ

Başarımızın yegâne sebebi olarak işimizi severek yapmamızı gösterebiliriz. Çünkü biliyoruz ki, bir işi severek yaptığınız zaman o alanda kendinizi daha fazla geliştirmek ve başarılı olmak için dur durak demeden çalışırsınız. Eğitim ekibine dâhil olan herkes işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için kendisini geliştiriyor.


İŞİMİZDE DAHA İYİ OLMAK İÇİN SÜREKLİ ARAŞTIRIYORUZ

Eğitim alanında yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uygulamaya çalışıyoruz. 

BAHANE DEĞİL ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

Yapmaya çalıştığımız işin Ankara’daki sürücü kursları için tahmin edilenden daha zor olduğunu biliyoruz. Ancak müşteri memnuniyetine önem vererek çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de hizmet verirken bahane değil çözüm üretiyoruz. 

DİSİPLİNLİ VE PROGRAMLI ÇALIŞIYORUZ

Hizmet verdiğiniz sektör ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belirli programlar çerçevesinde disiplinli şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. 

Elbette eğitim sektörünü farklı kılan tüm özellikler bunlar değil, bizi daha yakından tanıdığınızda FARKMIZI daha iyi anlayacaksınız. Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Copyright © 2018 Civan Sürücü Kursu. Her Hakkı Saklıdır.