ÜMİTKÖY SÜRÜCÜ KURSU

Ankara Ümitköy'ün En İyi Sürücü Kursuyuz!

Hayallerinizdeki Ehliyete Sahip Olmak İçin Acele Edin!

Cazip ödeme koşullarından yararlanıp sınırlı sayıdaki kontenjanımıza dahil olmak için "Hemen Şimdi Bizi Arayın!"

0 (312) 235 35 83 veya 0 (542) 606 00 83

Civan Ümitköy Sürücü Kursu

Civan Ümitköy Sürücü Kursu, Türkiye'nin sayılı sürücü kurslarından biri olarak 1992'den beri on binlerce kursiyeri ehliyet sahibi yapıyor. Ankara'nın birçok lokasyonunda hizmet veren kurumumuz, öğrencilerimize kurumsallıktan ödün vermeden aile ortamında eğitim veriyor. Ehliyet almak isteyenlerin en önemli endişelerinden biri sınavlarda başarılı olamamaktır. Ancak Civan Ümitköy Sürücü Kursu, sadece uygulama eğitimi değil, teorik eğitimde de son derece başarılıdır. Bu nedenle sınavlarda yüksek bir başarı oranına sahibiz.


Ümitköy Sürücü Kursu

Türkiye’nin Sayılı Kursları Arasındayız:

Sürücü belgesi almak için araştırma yapanların karşısına pek çok seçenek çıkabilir. Ancak bizimle iletişime geçtiğinizde aldığınız doyurucu bilgilerden sonra kursumuza gelerek ehliyet almak isteyeceksiniz. Kursumuza gelen tüm öğrencilerimiz, kapıdan içeri girdikleri anda sıcak bir karşılama ile karşılaşacaklar.

Kursumuzda, sadece sınavları geçmek için değil, trafik kurallarına uygun, bilinçli ve bilgili bir sürücü olmak için eğitim veriyoruz. Çünkü amacımız sadece öğrencilerimizin ehliyet sahibi olmasını sağlamak değil, onların trafikte kendileri ve diğer sürücüler için güvenli bir sürüş deneyimi yaşamalarını sağlamaktır.

Civan Ümitköy Sürücü Kursu'na kayıt olanlar, ehliyet almaya hak kazandıklarında "Civan Ümitköy Sürücü Kursu'na iyi ki kayıt yaptırmışım!" diyeceklerdir. Çünkü eğitim süresince öğrencilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir.

Kısacası, Ankara'da ehliyet almak isteyenlerin tercihi Civan Ümitköy Sürücü Kursu'dur. Eğitmenlerimiz ve idari personelimiz, öğrencilerimizin başarılı olmaları için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Kursumuza gelerek trafikte güvenli bir sürüş deneyimi için gereken tüm eğitimi alabilirsiniz.Çeyrek asırlık tecrübemiz ile Ankara Ümitköy, Çayyolu, İncek, Oran, Bağlıca, Beysukent, Toki Turkuaz, Etimesgut, Çukurambar, Yapracık, Mustafa Kemal Mahallesi, Türkkonut, Tulumtaş, Alacaatlı ve Yaşamkent lokasyonlarına hizmet veriyoruz. Hem de isterseniz özel olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz.


Civan Ümitköy Sürücü Kursu’na Kayıt Olarak Doğru Karar Vermişim!

Sürüş eğitimine ve kullanacağınız araca dair ne varsa öğreneceğiniz adres, Civan Ümitköy Sürücü Kursu’dur. Kursumuzdan alacağınız eğitim sayesinde ehliyet almaya hak kazandığınızda kuracağınız tek cümle;"Civan Ümitköy Sürücü Kursu’na iyi ki kayıt yaptırmışım!" olacak.


Amacımız sadece para kazanmak değildir. Bizim için değerli olan öncelik, müşteri memnuniyetidir. Eğitmeninden idari birimine kadar kursumuzda temel prensip kapıdan içeri giren herkesi mutlu etmek ve kursun sonucunda başarıyla ehliyet sahibi yapmaktır.

Copyright © - Civan Sürücü Kursu. Her Hakkı Saklıdır.