İNCEK SÜRÜCÜ KURSU

Ankara İncek'in En İyi Sürücü Kursuna Hoş geldiniz!

Bugün Erteleyip Durduğunuz Ehliyetinizi Almak İçin Acele Edin!

Cazip ödeme koşullarından faydalanmak ve sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanmak olmak için "Hemen Şimdi Bizi Arayın!"

0 (312) 235 35 83 veya 0 (542) 606 00 83

Civan İncek Sürücü Kursu

Civan İncek Sürücü Kursu Google'dan araştırma yaptığınızda göreceğiniz gibi alanında uzman, güler yüzlü, saygılı ve profesyonel usta kadrosu ile sizlere hizmet veren bir kurstur. Kaliteden ödün vermeyenlerin seçim yaptığı yer olan Civan İncek Sürücü Kursuolarak yıllardır son model araçlarla Ankara İncek 'de hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


İncek Sürücü Kursu

Türkiye’nin Sayılı Kurslarındanız:

1992 yılından beri on binlerce kursiyeri ehliyet sahibi yapan Civan İncek Sürücü Kursu, Türkiye’nin sayılı sürücü kursları arasındadır. Bu anlamda kapıdan içeri girdiğiniz anda gördüğünüz sıcak karşılama sizi mutlu edecektir. Kurumsallıktan ödün vermeden aile ortamında ehliyetinizi bizimle alın.


Çeyrek asırlık tecrübemiz ile Ankara Ümitköy, Çayyolu, İncek, Oran, Bağlıca, Beysukent, Toki Turkuaz, Etimesgut, Çukurambar, Yapracık, Mustafa Kemal Mahallesi, Türkkonut, Tulumtaş, Alacaatlı ve Yaşamkent lokasyonlarına hizmet veriyoruz. Hem de isterseniz özel olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz.


Sınavlarda Başarı Oranımız Çok Yüksektir:

Civan İncek Sürücü Kursu ’na gelen tüm kursiyerler farkı anında hissedeceklerdir. Sadece uygulama değil, teorik eğitimde de son derece başarılı olan kursumuz, sınavlarda %100 gibi ciddi bir başarı oranını yakalamaktadır.


Sürücü belgesi almak için araştırdığınızda göreceksiniz ki söylediklerimiz iddia değil gerçektir. Bizi aradığınızda aklınızda olan sorularınıza karşılık alacağınız doyurucu bilgiler karşısında mutlaka kursumuza gelecek, ehliyet almak için bizden başka adres aramayacaksınız.


On Binlerce Kişiyi Ehliyet Sahibi Yaptık!

Kurulduğumuz günden bu güne kadar on binlerce kişiyi ehliyet sahibi yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Civan İncek Sürücü Kursu olarak, kursiyerlerimizi sadece sınav geçmesi için çalıştırmıyoruz. Süreceği taşıtı tanıyarak kullanan ve trafik kurallarına uyan, bilinçli ve bilgili bir sürücü olması için eğitim veriyoruz. Şu bir gerçek ki herkes direksiyon sınavından başarılı olabilir ama Civan İncek Sürücü Kursu kursiyeri trafiğe çıktığı zaman diğer sürücülere göre farkını hemen gösterecektir.


Civan İncek Sürücü Kursu’na Kayıt Olarak Doğru Karar Vermişim!

Sürüş eğitimine ve kullanacağınız araca dair ne varsa öğreneceğiniz adres, Civan İncek Sürücü Kursu’dur. Kursumuzdan alacağınız eğitim sayesinde ehliyet almaya hak kazandığınızda kuracağınız tek cümle;"Civan İncek Sürücü Kursu’na iyi ki kayıt yaptırmışım!" olacak.


Amacımız sadece para kazanmak değildir. Bizim için değerli olan öncelik, müşteri memnuniyetidir. Eğitmeninden idari birimine kadar kursumuzda temel prensip kapıdan içeri giren herkesi mutlu etmek ve kursun sonucunda başarıyla ehliyet sahibi yapmaktır.

Copyright © - Civan Sürücü Kursu. Her Hakkı Saklıdır.